Rüyada adet olduğunu hissetmek

Rüyada adet olduğunu hissetmek canının ve malının garantide olacağına, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada adet olduğunu hissetmek gördüyseniz:

  • Bazı konuların kötü değil iyi taraflarına odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Rüyada adet olacağını hissetmek maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada adet olduğunu hissetmek hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada adetliyken abdest almak bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kredi çekileceğine, bunun da kendisini çok etkileyeceğine yorulur.

Rüyada adet kanının elbiseye bulaştığını görmek içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada adet kanını temizlemek gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine, hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adet kanı silmek her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada adet kanı yemek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada iki adet köpek görmek yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments