Rüyada adet olduğunu görmek

Rüyada adet olduğunu görmek alınan borçların günü gününe ödeneceğine, borçlarını ödeyip kurtulacağına, önemli fırsatları değerlendirmek yerine hevesle hareket edileceğine, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, kazancın gittikçe artacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine inanılır.

Rüyada adet olduğunu gördüyseniz:

  • Özel hayatınızı canlandırabilecek planlar size iyi gelebilir.

Rüyada adetliyken yasin okumak bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, yeni şeyler deneneceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına inanılır.

Rüyada adetliyken kuran okumak sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına işarettir.

Rüyada temiz adet bezi görmek çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşını adetli görmek uzun zamandan beri yapmak istediği ve bir türlü yapamadığı şeyleri yapacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada adetli olmak bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına delalet eder.

Rüyada birini adetli görmek işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına, geç de olsa huzura erileceğine işarettir.

Rüyada arkadaşının adet olmasını görmek büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına alamet eder.

Rüyada adet ağrısı çekmek kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments