Rüyada adet olacağını hissetmek

Rüyada adet olacağını hissetmek cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, zengin için yoksulluğa, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine delalet eder.

Rüyada adet olacağını hissetmek gördüyseniz:

  • İlişkilerde, yeni kimselerle tanışmalar veya bağlantılar görülebilir veya yaşanabilir.

Rüyada adet olduğunu hissetmek karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, kendi çok iyi hissedeceğine işarettir.

Rüyada adet olacağını hissetmek helal yollardan kazandıklarını huzur ve ağız tadı ile yiyebilme kısmetine sahip olacağına, rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada adet kanını yıkamak çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, şansın kapanacağına delalettir.

Rüyada adetten kesilmek işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, sorunların kısa sürede aşılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine alamet eder.

Rüyada erkeğin adet olduğunu görmek sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada adete girdiğini görmek miskinlikten kurtulup daha çok çalışmak için heves içinde olunacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine inanılır.

Rüyada adet hali görmek çözüm bulmak için fikir danışacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının adet kanı görmek ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments