Rüyada adet kanama görmek

Rüyada adet kanama görmek iyilik ve hayır bulacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, çok büyük bir ortaklığa gireceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada adet kanama gördüyseniz:

  • Bazı tavırlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada adet kanaması görmek çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, iyi geçiminin devam edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adet kanaması geçirmek çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adet kanama görmek moral bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada adet kanaması olmak içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacak kanaması görmek kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına inanılır.

Rüyada başkasının burnunun kanaması görmek zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada kol kanaması görmek zorluklar karşısında başını her daim dik tutmayı bileceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamilenin kanaması olduğunu görmek rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments