Rüyada adamın başını kesmek

Rüyada adamın başını kesmek işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, sadaka vermekten, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, iyi günler yaşayacağına, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine delalet eder.

Rüyada adamın başını kesmek gördüyseniz:

  • Görünürdeki gerçeklerin ardındaki şeyleri biraz incelemenizde fayda var.

Rüyada adamın başını kesmek sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine delalet eder.

Rüyada adamı kesmek neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine alamet eder.

Rüyada adamın kafasını kesmek ayağının tökezlemeyeceğine, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine inanılır.

Rüyada adamın boğazını kesmek sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına işaret eder.

Rüyada bir adamın boğazını kesmek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına, zorlukların, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında yeni bir sayfa açılacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine delalet eder.

Rüyada kılıçla baş kesmek hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine, adını aklamayı başaracağına delalettir.

Rüyada birinin başını kesmek binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada soğanın başını kesmek yükseleceğine, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama da oturacağına, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments