Rüyada adaletli davranmak

Rüyada adaletli davranmak eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, yaptığı hataları düzelteceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının ortadan kalkacağına, uzun bir süre bu hastalıkla savaşacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, kazancının çok düşeceğine, kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada adaletli davranmak gördüyseniz:

  • Paranızı veya zamanınızı organize etme çabanız gereken sonucu vermeyebilir.

Rüyada adaletli davranmak gelişim içine girileceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, endişeli durumların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada adaletsizlik görmek çok iyi paralar kazanılacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine işarettir.

Rüyada adalet terazisi görmek büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, çaresiz hallere düşeceğine işarettir.

Rüyada adalet bakanı görmek bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine işaret eder.

Rüyada adalet görmek içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine alamet eder.

Rüyada adaletli olmak yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına inanılır.

Rüyada adalet bakanını görmek kazançlı kapıların açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına, işlerin canlanacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına işaret eder.

Rüyada adalet sarayı görmek gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bütçesinin genişleyeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments