Rüyada adada görmek

Rüyada adada görmek zor zamanların geride kalacağına, kötü duygularını yeneceğine ve huzurlu olacağına, iyi, hayırlı bir evlat olacağına, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, kötü günler geçireceğine ve hayal kırıklığı yaşayacağına, kazançlı çıkacağına, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına delalet eder.

Rüyada adada gördüyseniz:

  • Katılımınızın neye fayda sağlayacağını öğrenmeden, maddi ya da manevi veya fikir bazında yardımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada adada olmak maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine delalettir.

Rüyada adada görmek kişinin kazancının artacağına, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına tabir olunur.

Rüyada horoz adamak uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada koyun adamak sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada adada mahsur kalmak çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada kendini adada görmek hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına alamet eder.

Rüyada yasin adamak sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük tartışmaların yapılacağına alamet eder.

Rüyada adak adamak duaların allah katında karşılığını bulacağına, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments