Rüyada açmış gül görmek

Rüyada açmış gül görmek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, binbir zahmetle kazanılmış olan zenginliğin gitgide azalacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, işinin ehli olacağına işaret eder.

Rüyada açmış gül gördüyseniz:

  • Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız.

Rüyada açan kırmızı gül görmek iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada açan gül görmek çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, ne yapacağına karar veremeyeceğine tabir olunur.

Rüyada gülün açtığını görmek başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına delalettir.

Rüyada yeni açmış gül görmek işinin başına geçeceğine, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine delalet eder.

Rüyada açmış pembe gül görmek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz gül açtığını görmek bağlılıkların zayıflayacağına ve rüya sahibinin kendi hayatının kontrolünü alabilmek için yoğun mücadeleler içine gireceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada gül açtığını görmek maddi sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına delalettir.

Rüyada açmış gül görmek manevi olarak hasar alınacağına, dünyanın kendisine galip gelmesine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments