Rüyada açık görmek

Rüyada açık görmek geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, eşi ya da çocukları ile karşı karşıya geleceğine, aile bireylerinden biri ile tartışacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, dertlerin kısa zamanda biteceğine, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına rivayet eder.

Rüyada açık gördüyseniz:

  • Bazı yakınlarınızla problemler yaşayabilirsiniz.

Rüyada göğsü açık görmek sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine inanılır.

Rüyada açık ekmek yapmak hayırlı ve güzel günler görüleceğine, bazı tartışmaların ortasında kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada belden üstünü açık görmek çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada saç açık görmek ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada baş örtülü kadını açık görmek hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada kapalı kızı açık görmek nazara geleceğine ve güzelliği, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada karnı açıkmak gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına rivayet eder.

Rüyada açık ameliyat görmek maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments