Rüyada abdestini yapmak

Rüyada abdestini yapmak en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, kişinin şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, daha çok kazanç elde edeceğine, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada abdestini yapmak gördüyseniz:

  • Çözülmemiş sorunları çözme şansı bulabilirsiniz.

Rüyada ağızdan büyük abdest yapmak hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük abdestini yapmak gereken sabrı göstereceğine ve onun tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına işarettir.

Rüyada doğum yaparken büyük abdestini yapmak acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada abdest yapmak bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada üstüne büyük abdest yapmak bir anda yokluğa düşüleceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada büyük abdest yapmak temizlemek yetki sahibi olacağına, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küçük abdest yapmak kazancın günden güne artacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına işarettir.

Rüyada büyük abdestini yapmak ve temizlemek hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments