Rüyada abdest yapmak

Rüyada abdest yapmak gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, idealist davranacağına, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına yorulur.

Rüyada abdest yapmak gördüyseniz:

  • Fazla tedbirli davranma huyunuz hayattan zevk almanızı engelliyor ya da eğlenceyi kaçırmanıza neden oluyor olabilir.

Rüyada büyük abdestini altına yapmak rüyayı gören kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, eline geçen fırsatların kazançtan çok zarar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yatağa büyük abdest yapmak karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, büyük borçların altında ezileceğine işaret eder.

Rüyada küçük abdestini yapmak huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına inanılır.

Rüyada eve büyük abdest yapmak bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, eğer iş için seyahat edilecekse gidilen yerde netice alınamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altına büyük abdest yapmak elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, huzursuzlukların son bulacağına alamet eder.

Rüyada üstüne büyük abdest yapmak kişinin pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada altına küçük abdest yapmak neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine delalet eder.

Rüyada büyük abdestini yapmak ve temizlemek güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments