Rüyada abdest üstüne abdest almak

Rüyada abdest üstüne abdest almak umutsuzluklarını geride bırakacağına, çok sayıda borca gireceğine, yeni mekânlara gireceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, kaybedilen bir şansın tekrar elde edileceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına yorulmaktadır.

Rüyada abdest üstüne abdest almak gördüyseniz:

  • Gitmek istediğiniz biryere geç kalabilir ya da hiç gidemeyebilirsiniz.

Rüyada üstüne büyük abdest yapmak yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada abdest üstüne abdest almak maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine delalettir.

Rüyada büyük abdestinin üstüne bulaştığını görmek başarılı bir insan olacağına, özellikle yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına tabir olunur.

Rüyada büyük abdestini üstüne yapmak sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin üstüne işediğini görmek iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, maddi sıkıntıların biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada mezar üstüne ev yapmak alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada üstüne ateş düşmek herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, güzel bir hayat geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının üstüne çıkmak sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments