Rüyada abdest alan birini görmek

Rüyada abdest alan birini görmek yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine, tüm beklentilerini yerine getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada abdest alan birini gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konularda gergin durumlar oluşabilir veya işler iyice karmaşaya dönüşebilir.

Rüyada abdest alan adam görmek hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada açık alanda büyük abdest yapmak insanlar tarafından sevileceğine ve çok güzel günler yaşayacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alan birine su dökmek böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada abdest alan birini görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada teyemmüm abdesti alan birini görmek iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine işaret eder.

Rüyada abdest alan insanlar görmek büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine ve kırgınlıkların unutulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abdest alana su dökmek fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest alan adamlar görmek sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments