Rüyada abd görmek

Rüyada abd görmek çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, işlerinin uzunca bir süre ters gideceğine, iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, insanların yasa ve kedere boğulacağına, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, kendini toparlayamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abd gördüyseniz:

  • Kafanız fantazilerle dolu olabilir diğer konular size sıkıcı gelebilir.

Rüyada abdülkadir geylani hazretlerinin görmek aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada abdullah görmek koltuğunun da yükseleceğine, kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine delalet eder.

Rüyada abdülhamit görmek kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada abdülkadir geylaniyi görmek daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Rüyada abdullah ismini görmek uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına alamet eder.

Rüyada abdulkadir geylani türbesini görmek herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, helal kazanç elde edileceğine, bol nimete kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abd görmek başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine, evlerindeki huzurun artacağına delalettir.

Rüyada abdulbaki hazretlerini görmek yaşam enerjisine kavuşacağına, çok iyi sonuçlar vereceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments