Rüyada yumurtadan ördek yavrusu çıktığını görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada yumurtadan ördek yavrusu çıktığını görmek yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla  işle uğraşılacağına, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yumurtadan ördek yavrusu çıktığını gördüyseniz:

  • Yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir.

Rüyada yumurtadan ördek yavrusu çıktığını görmek ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına, refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ördek yumurtası toplamak gereksiz yere bazı tartışmaların odağında kalınacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına işaret eder.

Rüyada ördek yumurtası yemek çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada ördek ve yumurtası görmek her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine delalettir.

Rüyada ördek yumurta görmek geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada ördek ve yumurtasını görmek yokluğa düşeceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ördek yumurtası görmek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ördek veya martı yumurtası görmek hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına, emeklerinin bir anda değersizleşeceğine, başarılarının hiçe sayılacağına işarettir.

One thought on “Rüyada yumurtadan ördek yavrusu çıktığını görmek

  1. Ruyamda ordekler kesesi yumuta icinde gordum ve o keseleri tek tek açtım ve ördekler canlandı rengarek ordege dönmüş gezmege başlaďilar

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.