Rüyada yumurta beyazı görmek

Rüyada yumurta beyazı görmek tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yumurta beyazı gördüyseniz:

  • Akşam saatlerinde ise, türlü hoşluklar da yüzünü gösterebilir.

Rüyada sepette beyaz yumurta görmek çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine alamet eder.

Rüyada beyaz yumurta toplamak sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada beyaz tavuk ve yumurta görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz çok yumurta görmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına yorulur.

Rüyada yumurtanın beyazını görmek aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine delalet eder.

Rüyada iri beyaz yumurta görmek kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, bir sebeple ruhen güçsüz düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz yumurta görmek düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine delalet eder.

Rüyada çok beyaz yumurta görmek aile hayatında çok güzel haberler alacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.