Rüyada yokuş yürümek

Rüyada yokuş yürümek nazara geleceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına delalettir.

Rüyada yokuş yürümek gördüyseniz:

  • Duygusal veya tepkisel hareketlerden, aşırılıklardan kaçınmanız gerekiyor.

Rüyada yokuş aşağı yürümek sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, mahsullerin fazlalaşacağına delalettir.

Rüyada yokuşa yürümek hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına inanılır.

Rüyada yokuş yolda yürümek arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada yokuş yukarı yürüdüğünü görmek ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yokuş yürümek parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada yokuş yukarı yürümek can derdine düşeceğine, bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada dimdik yokuş çıkmak yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına işarettir.

Rüyada yokuş aşağı kaymak gelmek istediği noktalara geleceğine, artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.