Rüyada yıkık köprüden geçmek

Rüyada yıkık köprüden geçmek uğranılan zararın paylaşılacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, rızkın ve kazancın artacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yıkık köprüden geçmek gördüyseniz:

  • İleride yanılmadığınızı çok iyi anlayacaksınız.

Rüyada yıkık köprüden geçmek insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine işaret eder.

Rüyada yıkık cami görmek allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, iyi halini yitireceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin duvarını yıkık görmek işlere nazar değeceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evini yıkık dökük görmek endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, insanları kıracağına delalet etmektedir.

Rüyada yıkık mezar görmek hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine delalettir.

Rüyada işyerini yıkık görmek tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, islami olarak allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına işaret eder.

Rüyada evi yıkık görmek hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine delalettir.

Rüyada kabeyi yıkık görmek kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments