Rüyada yeşil gölde yüzmek

Rüyada yeşil gölde yüzmek ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, esenleyeceğine, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına işarettir.

Rüyada yeşil gölde yüzmek gördüyseniz:

  • Sinirlerinizi bozan bazı fikir veya anlaşmalardan vazgeçebilirsiniz.

Rüyada yeşil gölde yüzmek yüksek diploma alacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının gölde yüzdüğünü görmek epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine alamet eder.

Rüyada berrak gölde yüzmek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, gittikçe daha kötü durumlara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin gölde yüzdüğünü görmek işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, başarıya giden yollarının açılacağına delalet eder.

Rüyada temiz gölde yüzmek rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada kirli gölde yüzmek sevdiği kişilerin mutlu olacağına, yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada durgun gölde yüzmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına tabir olunur.

Rüyada buzlu gölde yüzmek yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments