Rüyada yerden duman çıktığını görmek

Rüyada yerden duman çıktığını görmek hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, keyfin ve ağız tadının kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada yerden duman çıktığını gördüyseniz:

  • Askıda kalmış konu, iş veya ilişkileri çözmenin zamanı gelmiş olabilir.

Rüyada yerden duman çıktığını görmek elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir yerden duman çıktığını görmek zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına delalet eder.

Rüyada ağzından duman çıktığını görmek allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, işlerinin hızlanacağına alamet eder.

Rüyada mezardan duman çıktığını görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada arabadan duman çıktığını görmek sorunlarının allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, aile saadetinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada çatıdan duman çıktığını görmek geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir evden duman çıktığını görmek eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada topraktan duman çıktığını görmek kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine tabir olunur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Enes sadak

Ruyamda Cinler bana musallat oluyordu baktım biri ızgara yapıyor sonra hemn kayboldu bildim cin oldugunu sonra sağ tarafima bakinca büyük bir çukur gördüm cukurdaki topraktan duman çıktığını gördüm etrafı ayrı ayrı duman çıkıyordu sizce Allahın bir işaretimidir hocam?