Rüyada yavru filler görmek

Rüyada yavru filler görmek çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, ikisinin de hayatlarını baştan sona değiştireceğine, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, büyük işlere girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine delalettir.

Rüyada yavru filler gördüyseniz:

  • Duygusal şantajlara boyun eğmemelisiniz.

Rüyada ölü yavru fil görmek böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına ve hayattan yana şansının döneceğine, zor zamanların, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada fil ve yavrusunu görmek dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada fil yavrusuna su içirmek eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada fil yavrusu görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada beyaz yavru fil görmek çok büyük üzüntüler ve stresler yaşayacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada fil ve yavrusu görmek iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine inanılır.

Rüyada yavru fil görmek iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına inanılır.

Rüyada yavru filler görmek insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Berkay, 17

İyi günler dilerim. Ben rüyamda insan bileğini geçmeyecek kadar yavru filler ve onun yanında köpek boyutunda, yavru fillere nazaran bir tane büyük bir fil gördüm. Bu filler bahçe kapımızın önünden geçiyordu. Yavru fillerden biri bahçe kapımızın önüne dikelince onu içeri alıp bahçe kapısını kapattım. Diğer yavrular ve onların yanındaki bir köpek boyutundaki orta boyut fil kapının dışında kalıp ona baktılar. İçeriye aldığım yavru fil ise yerde oynaştı ve mutluydu. Yardımcı olursanız çok sevinirim.