Rüyada yangından birini kurtardığını görmek

Rüyada yangından birini kurtardığını görmek maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, istediği evde oturacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına delalettir.

Rüyada yangından birini kurtardığını gördüyseniz:

  • Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı, aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız.

Rüyada yangından bebek kurtarmak aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birilerini yangından kurtarmak işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yangından adam kurtarmak ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada insanları yangından kurtarmak yapılan planların alt üst olacağına, aradaki dostluğun daha da pekişeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birini yangından kurtarmak yaşadığı zorlukların biteceğine ve çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına alamet eder.

Rüyada yangında birini kurtarmak günahların af olacağına, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına işaret eder.

Rüyada yangından birini kurtardığını görmek üzüntülerin biteceğine, hastalıkların şifa bulacağına, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine yorulur.

Rüyada işyeri yangını görmek işinde de hep başarılı olacağına, uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Samet

Rüyada kendi oturduğumuz ev yanıyor ailemi tek tek kurtarıyorum ama kardeşlerimi kurtarmıyorum

Ayşe çubuk

Rüyada gelinimi ateşin içinden çektim kurtardım döşü ve bağrı yanmıştı kurtardım sonra uyandım