Rüyada timsah kovalamak

Rüyada timsah kovalamak yakın zamanda ev ya da araba alacağına, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada timsah kovalamak gördüyseniz:

  • Karlı anlaşmalar söz konusu olabilir.

Rüyada timsah kovalamak kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, özel muamele göreceğine alamet eder.

Rüyada timsahın kovaladığını görmek verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada timsah ısırması görmek gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük timsah görmek adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizde yüzen timsah görmek iş hayatında saygı göreceğine, evinde bereketin eksik olmayacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada timsah sürüsü görmek şansının her zaman yaver gideceğine, zaferler kazanacağına, onların bir adım önüne geçeceğine delalet eder.

Rüyada su içinde timsah görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına işarettir.

Rüyada evde yavru timsah görmek ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

One thought on “Rüyada timsah kovalamak

  1. Yağmurlu havada tasmayla kablumbağa ile yürüyordum, bir yavru timsah, kablumbağayı yakalamaya çalıştı, onu tasmayla dövdüm ve kablumbağayı kurtardım, küçük timsah kaçtı, ne anlama gelir teşekkür ederim…

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.