Rüyada tavuk suyu çorbası görmek

Rüyada tavuk suyu çorbası görmek aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına ancak daha sonra aile büyüklerinden birinin ya da anne babanın vereceği destek sayesinde her şeyin düzeleceğine, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada tavuk suyu çorbası gördüyseniz:

  • Kendinizde ya da hayatınızda fiziksel değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada tavuk suyu çorbası görmek çalışmaları kötüleyeceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine işarettir.

Rüyada tavuk suyu çorbası içmek hayatının karışacağına, haneye nifak gireceğine işaret eder.

Rüyada tavuk suyu çorba içmek kötü günlerini arkasında bırakacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada tavuk çorbası yapmak kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına işarettir.

Rüyada tavuk çorbası görmek maddi anlamda rahatlık göreceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına delalet eder.

Rüyada tavuk suyu görmek huzurunun eski haline döneceğine, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada su içen tavuk görmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, işlerinin büyük bir sıkıntıya gireceğine delalet eder.

Rüyada tavuk suyu içmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments