Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olduğunu görmek

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olduğunu görmek kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, bereketli işler yapılacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, çok hatalı çalışmalara gireceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, gülüp eğleneceğine inanılır.

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sizden tam olarak ne beklediği konusunda kafa karışıklıklarınız varsa, olaylar netleşmeye başlıyor.

Rüyada tanımadığın sevgili görmek allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine bu sayede rahat nefes alacağına, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına delalettir.

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olduğunu görmek sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine işarettir.

Rüyada tanımadığı biriyle sevgili olduğunu görmek işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, başarılı olacağına ve allah’ın yardımlarına ereceğine inanılır.

Rüyada tanımadığı birini sevgili olarak görmek kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına delalet eder.

Rüyada tanımadığın bir kadınla sevgili olmak bereketin ve verimin olacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına işarettir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle sevgili olmak inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına tabir olunur.

Rüyada hiç tanımadığın biriyle sevgili olmak çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın birisiyle sevgili olmak ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına işarettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Yolda giderken bana bir şeyler reklam etmeye çalışan birinden uzaklaşırken fırına girdim kendi kendime konuşurken ne oldu dedi bende biri arkanda bela gibi geliyor derken o kişi fırına girdi oda fırıncının oğluymuş sonra sevgili olup evliliğe yönlendik

Anonim

Tanımadığım bir kızla sevgiliydim bir yerde çalışıyorduk sonra el ele tutuşup geziyorduk. Kızı tanımıyorum ama rüyamda onu çok seviyor ve değer veriyordum çok mutluyduk.

Anonimus

Rüyamda önce arkadaşlarla önümüzde bel hizasında sürüsüne bereket telörgü vardı hatta arkadaşlarımdan biri o telörgünün tekinin üstünden atlayım derken pantolonu takılıyordu. Daha sonra ben geçmek istediğim zaman telörgülerin hepsinde kapı olduğunu ve hepsinin de açık olduğunu görüp o telörgülerden o şekilde geçtim. Sonra soluma döndüğümde ise tanımadığım 2 tane kız oturuyordu bank gibi bir oturakta. O bankların arkası bina gibi bir şeydi. Ben 2 kızdan soldakinin yanına oturuyordum ve o da başını omzuma koyuyordu ben de elimi onu omzuna atıyordum. Daha sonra önümüzde eğlence tarzı bir şey oluyordu ve hep beraber oturup onu izliyorduk. Sanırım uzun zaman sonra bu kadar mutlu olmuştum.

Bir gül

Rüyamda tanımadığım erkekle sevgili oluyorum askere gidecek ama ben ağlıyorum çünkü tehlikeli görev olarak gidiyor sonrasında geri dönüyor bizim eve geliyor tehlikeli bölümde değilmiş geri gideceğini söylüyor sonrasında ben ona evde sarılıyorum bir anda babamda yanımda beliriyor içerde otururken ben yokken çocuğa mı bakiyosun diyor ama bagirmiyor sonrasında bu sevgili olduğum kişi ablamla telefondan yazisiyorlar bende onun mesaj atmasını bekliyorum sonra bakıyorum Bana yazmıyor bende ayrılıyor m

Bir gül

Teşekkürler

Paladin

bir kızla sevgili oldum kız Bi ara kayboldu kendimi ruh hastası gibi hissettim sonra çıka geldi

Şükran

merhaba iyi günler evliyim ama rüyamda başka biri vardı yanımda ve sanki çok eskiden beri tanıyorum ve sevgiliyiz çok yakın duruyordu bakan hep sarılıyordu ve beni çok sevdiğini söylüyordu çok kar yağmıştı karda birlikte yürüyorduk birlikte kalmak için bi yer ariyorduk. sizce bu rüyanın anlamı nedir?

Gizli

Rüyada tanımadığım kızla sevgili oldum yolda yururken arabayla geliyordu tam carpacakti durdu bende sinirden tartişmiştim arabadan inince özür diledi sonra kızla çarşıya gidicektik kızla tanışmıştım sonra ne olduysa sevgili olmuşum bu rüyanın anlami nedir ?