Rüyada takma saç taktığını görmek

Rüyada takma saç taktığını görmek toplumda iyi bir yer edineceğine, kötü işlere girmeyeceğine, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına inanılır.

Rüyada takma saç taktığını gördüyseniz:

  • Belli konulara yaklaşımınızı tamamen değiştirebilecek radikal çözümler bulabilirsiniz.

Rüyada takma saç taktığını görmek manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada takma diş taktırmak karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada takma kirpik taktığını görmek her nimetin lezzetine varacağına, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına rivayet eder.

Rüyada takma diş taktığını görmek kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, ön plana çıkacağına inanılır.

Rüyada uzun takma saç görmek sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çileli ve zorlu günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada takma saç kullanmak huzurunun yerine geleceğine, güzel ve önemli işler yapacağına işarettir.

Rüyada takma saç almak hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada takma saç görmek sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, anne baba kavgası ile uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada takma saç taktığını görmek

  1. Merhaba rüyamda kız yeğenim bana turuncuya yakın bir renk ye ayak bileklerime kadar uzanan dalgalı saçlar taktı ama çok güzel yakışmıştı bende çok mutlu olmuştum..manası nedir acaba

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız berekete, hayallere ve hayata delalettir. Rüya yorumuna göre işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına; hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına; rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına işarettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.