Rüyada su semenderi görmek

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyada su semenderi görmek kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, rütbe alacağına, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, hainlik yapacağına, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada su semenderi gördüyseniz:

  • Bazı konularda fikirleriniz veya duygularınız değişebilir.

Rüyada su semenderi görmek kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, sağlıklı bir kişi olmak için hem beslenmesine dikkat edeceğine, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına işaret eder.

Rüyada semender görmek kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine alamet eder.

Rüyada suyun üzerinde oturmak sıkıntıların bir anda biteceğine, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada musluktan çamurlu su aktığını görmek zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına tabir olunur.

Rüyada başa su dökmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede büyük başarılar kazanacağına, maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüyada elinde su taşımak rahat edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çantada su görmek evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük su görmek zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına rivayet eder.

One thought on “Rüyada su semenderi görmek

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.