Rüyada sobadan duman çıktığını görmek

Rüyada sobadan duman çıktığını görmek geçiminin rahat ve kolay olacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün de sürüp gideceğine, mutlu günler yaşanacağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sobadan duman çıktığını gördüyseniz:

  • Duygusal konular sizi yavaşlatabilir veya engelleyebilir.

Rüyada sobadan duman çıktığını görmek sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine delalettir.

Rüyada soba borusundan duman çıktığını görmek mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine delalet eder.

Rüyada sobadan çıkan duman görmek onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine ve kendisinin de rahata kavuşacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada soba ve duman görmek kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına, rahat erileceğine işaret eder.

Rüyada sobada duman görmek ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada soba dumanı görmek onun el vermesi sayesinde borcundan, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada topraktan duman çıktığını görmek gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet eder.

Rüyada evden beyaz duman çıktığını görmek elindeki işi bitirmeden başka işlere yönelen kişinin motivasyonunun da bozulacağına, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına delalettir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments