Rüyada soba ve boru görmek

Rüyada soba ve boru görmek dilediği gibi yaşayacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, çok mutlu olacağına, maddi olarak zarar edileceğine, kendisine uğur getireceğine, kurulu düzeni olacağına, hayatın kolaylaşacağına, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada soba ve boru gördüyseniz:

  • Asıl niyetleri görmeye çalışmalısınız.

Rüyada soba ve borusunu görmek zenginliği bulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada soba borusu çırpmak uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, borç batağına düşeceğine, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına rivayet eder.

Rüyada soba borusundan duman çıktığını görmek yeni planlar yapacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada soba borusu almak bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada soba borusu silkelemek kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada soba borusu silkmek işindeki verimliliğinin artacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada soba borusunun yıkıldığını görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, büyük bir tatsızlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada soba borusunun düştüğünü görmek borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine inanılır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments