Rüyada soba borusu kurum görmek

Rüyada soba borusu kurum görmek işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, bolluğun ve bereketin artacağına, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine delalettir.

Rüyada soba borusu kurum gördüyseniz:

  • İş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının.

Rüyada soba borusu kurum görmek aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, sağlığının yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada soba boru temizlemek kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan rüya sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada soba borusu kurmak itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada soba borusu almak sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada soba ve borusunu görmek yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada soba borusu görmek herkesin desteğinin alınacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına delalet eder.

Rüyada beyaz soba borusu görmek alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına ve rüyayı gören kişinin bu konuda çok büyük bir kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada soba boru görmek bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments