Rüyada soba borusu çırpmak

Rüyada soba borusu çırpmak yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, umutların biteceğine, çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, dünya malına kavuşulacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına alamet eder.

Rüyada soba borusu çırpmak gördüyseniz:

  • Siz evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin annesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz.

Rüyada soba borusu çırpmak sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada halı çırpmak girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dut çırpmak yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sofra çırpmak sürekli tartışacağına, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına, bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada hamur çırpmak rızıksız kalacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına inanılır.

Rüyada tozlu halı çırpmak tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada birşey çırpmak düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada kayısı çırpmak başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına, işlerinde kara geçeceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments