Rüyada sınav gitmek

Rüyada sınav gitmek ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına ve kişinin yüzünün artık güleceğine, evine ve evliliğine karanlık bulutlar çökeceğine, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına yorulur.

Rüyada sınav gitmek gördüyseniz:

  • Genel bir isteksizliğiniz olabilir.

Rüyada sınav gitmek yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine rivayet eder.

Rüyada sınav sonucunu beklemek bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına inanılır.

Rüyada sınava yetişememek elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada sınavı kaybetmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sınav sonuçlarını görmek maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine rivayet eder.

Rüyada sınavı kaçırmak ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına rivayet eder.

Rüyada fizik sınavına girmek parasının ve malının eksik kalmayacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına delalet eder.

Rüyada kendini sınavda görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kul

İmamlık için dhbt sınavı var 27kasım da haftaya sınav saati 10:15 de
9:10 geçe uyanıyorum arabayla 1saatte gidiliyor sınav yeri izmit (kocaeli),SAKARYA karasudan gidicem 98km mesafe yol çalışmasından dolayı arabamı çekmişler otobüs şöfürüne soruyorum arabam nereye çekmişlerdir otobüse biniyorum arabamı alıp gitmek için tabiki 10ila15dk geçti 9:20 Sınava nasıl yetişecem umudum azalıyor yetişemezsem 2sene sonra girecem gene işsiz olacam diye düşünüyorum sonra bi keramet olsada bir anda gitsem.