Rüyada sevdiğini perişan görmek

Rüyada sevdiğini perişan görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini perişan gördüyseniz:

  • Çok sayıda alternatifiniz var.

Rüyada sevdiğini perişan görmek yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi perişan görmek gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babasını perişan görmek ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada kendini perişan görmek huzur dolu günler geçireceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir insanı perişan görmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına bilakis rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin perişan olduğunu görmek kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir kişiyi perişan görmek kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, malının artmasına, bereketlenmesine işarettir.

Rüyada çocuğunu perişan görmek kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada sevdiğini perişan görmek

  1. ruyada bır hafta once ayrıldım sevdıgım adamı gordum balkondaydım oda erısan haldeydı seslendım sesımı duydu benı gormedı bende balkondan atladım yetısemedım onu cok ozledım anlamı nedır

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız enerjiye, sevgiye ve işe alamet eder. Rüya yorumuna göre kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına; yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine; yapılan işlerde elde edilen kazançlar ile başka insanlara da yardım edileceğine delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.