Rüyada sevdiğini görmek

Rüyada sevdiğini görmek bir dediğini iki etmeyeceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, pek az kazanç getireceğine, çok iyi işler yapılacağına, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, alım gücünün artmasına rivayet eder.

Rüyada sevdiğini gördüyseniz:

  • Ağır bir engellenme etkisi altındasınız.

Rüyada sevdiğiniz insanı görmek kazandıkları ile çok daha büyük çalışmalara girip yardım isteyen ve çok sıkıntılı durumlarda olan insanlara çok büyük destekte bulunacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini televizyonda görmek rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına, düşmanlarını alt edeceğine, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğini banyo yaparken görmek kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişiyle aynı evde olmak eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, kendini depresif, gergin, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi çirkin görmek bir şirketler zincirine sahip olunacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, sağlık ve hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliye sevdiğini söylemek yaptığı bu şeylerin başarılı olması sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin birinden yardım görmek kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, keyfinin yerinde olduğunu, işinin gücünün rast gittiğini, kurulu düzenin devam ettiğini, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğini taşımak eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.