Rüyada selde yürümek

Rüyada selde yürümek bazı konulardaki tavır ve davranışlarınızdan dolayı pişmanlık yaşayacağınıza, farklı kişilerle tanışacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına, bununla kalmayıp, parasının her geçen gün artacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, para kazanmaya ve istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayacağına, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına tabir olunur.

Rüyada selde yürümek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, bir kadının çok hoşunuza gidebilecek olan sürprizi ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada selde yürümek hayatı boyunca kazalı, belalı kişilerden hep uzak durmaya özen göstereceğine, muradına ermek için emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada selin içinde yürümek hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sel sularında yürümek başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine inanılır.

Rüyada sel içinde yürümek maddi darlık çekmeden ama çok da zengin olmadan bir hayat sürdürüleceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına inanılır.

Rüyada evini sel bastığını görmek kendisini toparlamak için uzun bir süre boyunca tedavi göreceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sel ve heyelan görmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine delalet eder.

Rüyada sel almak kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, rüya sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına yorulur.

Rüyada selde boğulan birini görmek yeni bir işe geçiş yapılacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments