Rüyada sel sularından kurtulmak

Rüyada sel sularından kurtulmak söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, hayırlı bir işe başlayacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, hedeflerini gerçekleştireceğine, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada sel sularından kurtulmak gördüyseniz:

  • Yapacak çok işiniz olmasına rağmen, diğer kişilerin problemleri veya stresli tavırlarıyla uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada sel sularından kurtulmak aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada sel sularından kaçmak işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sel sularında yürümek çok büyük kısmetler kazanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yağmur sularında yürümek insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine işarettir.

Rüyada sel suyundan kurtulmak zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına rivayet eder.

Rüyada selden kurtulmak işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, o şekilde bir çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sel felaketinden kurtulmak rüyayı gören kişinin bu sayede çok daha rahat ve konforlu bir hayata kavuşacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına ve büyük sıkıntılar çekeceğine alamet eder.

Rüyada selden kurtulduğunu görmek sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına yorulur.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments