Rüyada sel sularından kaçmak

Rüyada sel sularından kaçmak hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, afiyette olacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, muradına ereceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine ve dünya nimetlerinden yana çok şanslı ve kısmetli olacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına işaret eder.

Rüyada sel sularından kaçmak gördüyseniz:

  • Kısa vadeli düşünce yanlış tepkiler vermenize neden olabilir.

Rüyada sel sularından kaçmak tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada sel sularından kurtulmak yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sel sularında yürümek birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine, bereketli işler yapacağına delalettir.

Rüyada yağmur sularında yürümek resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada sel kaçmak onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada selden kaçmak elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına, böyle bir durumda da yapmak istediği işlerden zarar edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sel suyundan kaçmak işini kaybedeceğine, kurulu düzenin yıkılacağına, işlerinde bereket olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sel seyretmek kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına işaret eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments