Rüyada salavat getiren birini görmek

Rüyada salavat getiren birini görmek her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, işinin ehli olacağına, rakiplerini yeneceğine, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada salavat getiren birini gördüyseniz:

  • Uzaktaki bir yakınınız sizden haber bekliyor.

Rüyada salavatı şerife çekmek alacaklıların kapısını aşındıracağına, ekmeğinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada salavat getirerek selamlaşmak çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına işarettir.

Rüyada salavat okumak kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına delalet eder.

Rüyada salavat çektirmek kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, kirli işlere bulaşacağına, kendini tehlikelere atacağına ve hatalar yapacağı bir dönem geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada camide salavat getirmek bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına işarettir.

Rüyada salavat söylemek iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada salavat dinlemek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, bu sayede bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada korkarak salavat getirmek darlık içine düşeceğine, yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ilayda

Ruyada 1 deste kağıt para gördüm ve aldim ardından komşunun bir kase suya salavat çektiğini duydum ve o suyu bana doğru eliyle püskürtü . Daha sonra döndü ve bana dedik korkma bu duq çok kuvvetlidir seni korur . Daha sonra tabiki o su üzerime gelidi ve ben baygınlık geçirdim. Bağırıp çağırıyorum fakat dediğim gibi birseeyi anlamıyordum