Rüyada saks mavisi ceket görmek

Rüyada saks mavisi ceket görmek evlatlarından memnun olacağına, huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, ağız tadının da kaçacağına, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına, hayır getirecek yollara girileceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada saks mavisi ceket gördüyseniz:

  • Gideceğiniz davetlerde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Rüyada saks mavisi ceket görmek maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına, işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada saks mavisi elbise giymek hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, içinin rahatlayacağına yorulur.

Rüyada saks mavi görmek hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada saks mavisi renk görmek üzüleceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına işarettir.

Rüyada saks mavi renk görmek amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine ve anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada saklanmış para bulmak ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, başarıya giden yollarını açacağına delalet eder.

Rüyada saklama kabı görmek sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada saksida kurt görmek çok büyük kazançlar getireceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments