Rüyada saç çıktığını görmek

Rüyada saç çıktığını görmek müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, kimseyle konuşmayacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümesine engel olacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, emeklerin boş yere harcanacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine rivayet eder.

Rüyada saç çıktığını gördüyseniz:

  • Hiçbirşey önceden hesapladığınıza uymayabilir.

Rüyada saçlarının çıktığını görmek maddi gücünün katlanacağına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına yorulur.

Rüyada yeni saç çıktığını görmek maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağzından saç çıktığını görmek kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine işaret eder.

Rüyada alından saç çıktığını görmek ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine yorulur.

Rüyada beyaz saç çıktığını görmek günahlarının affedileceğine, rüyayı gören kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüzünde saç çıktığını görmek gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, işlerin günden güne bozulacağına rivayet eder.

Rüyada saçının çıktığını görmek istemediği halde borçlanacağına, yurtdışına gidileceğine, bu sayede birçok yeni bağlantı kurulacağına delalet eder.

Rüyada saçından böcek çıktığını görmek edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bilge Eryılmaz

rüyamda yurt dışında evli olan bir arkadaşımı gördüm. saçının ön tarafları dökülmüş durumda fakat rüyamda saçlarının tamamı siyah ve 3 numara olarak gördüm ve ön tarafı dökük değildi.

bilge Eryılmaz

Teşekkür ederim
Sevgiler…