Rüyada peynirli poğaça yemek

Rüyada peynirli poğaça yemek kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, eline geçene para sayesinde hanesine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, dileklerin kabul olacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine yorulur.

Rüyada peynirli poğaça yemek gördüyseniz:

  • Evde ya da işde aniden ortaya çıkacak değişiklikler veya tadilat işleri yararlı sonuçlar ortaya çıkartabilir.

Rüyada peynirli poğaça yemek hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Rüyada peynirli poğaça görmek babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada poğaça yemek rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada zeytinli poğaça yemek çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına tabir olunur.

Rüyada taze poğaça yemek yeni projelerin ve planların tutacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada açma poğaça yemek hane halkı ile tartışma yaşayacağına, çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına delalettir.

Rüyada sıcak poğaça yemek bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, muradına ereceğine ve deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada kete poğaça görmek iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine tabir olunur.

One thought on “Rüyada peynirli poğaça yemek

  1. Merhaba
    Rüyamda eşimle lokanta gibi eski bir fırına giriyoruz .Masalar ahşaptan içerisi tıklım tıklım dolu.burada minik minik lezzetli kıymalı poğaçaların yapılıyor.Ama kendimize yer bakıyoruz birkaç kirli masa var silinsede otursak diye bekliyoruz garsonlar servisi yetiştirmekte zorlanıyor ocağın başında duranlar hamur şu kadar kaldı alma artık müşteri şeklinde garsonlarla konuşuyorlar Bende ayakta sürekli poğaçalarda alıp alıp beğenerek yiyorum.sonra buna oturalım deyip temiz masanın birine geçiyoruz.Garson son tepsiyi doldurup dışarıya servise yöneliyor eşim buraya getirsene diyip kızarak ardından çıkıp eline alabildiği kadar popaça alıp geri geliyor.Sonra ablamla iş yerinden bir arkadaş geliyor onlara bitti diyoruz.Eşinde beni telefonla dışardan arıyor hadi çık kalmadı diyor sinirli bir şekilde

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.