Rüyada pembe kuvars taşı görmek

Rüyada pembe kuvars taşı görmek çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, düşmanlarını kaybetmeye rivayet etmektedir.

Rüyada pembe kuvars taşı gördüyseniz:

 • Siz farkında olmasanız da etrafınızda pek çok şey olup bitiyor.

Rüyada pembe kuvars taşı görmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada pembe kuvars görmek işlerin düzgün gideceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işarettir.

Rüyada kuvars taşı görmek yardıma ihtiyaç duyacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kuvars görmek hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe taşlı yüzük görmek maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada pembe taşlı kolye takmak kişinin kazancının çoğalacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada pembe taşlı yüzük takmak kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe taş toplamak iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

16 yorum “Rüyada pembe kuvars taşı görmek

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya ilerlemeye, haneye ve kolaylığa yorulur. Rüya tabirine göre işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine; hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına; borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine tabir olunur.

 1. rüyamda disardayken oturduğum masanın altında 2 tane 1’i büyük diger 2’si küçük 3 tane rose kuvars taşı gördüm bu ne anlama geliyor?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız eğlenceye, sevgiye ve olaylara rivayet eder. Rüya tabirine göre rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına; sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine; kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına yorulmalıdır.

 2. Merhaba rüyamda pembe kuvars taşı kolye sipariş etmiştim gelmişti bende onu taktım sonra boynumdan düştü tekrar taktım daha sonra kapı çaldı gelen kişi kolye size ait değil yanlış geldi sizinki gelir gelmez getirecez deyip bendeki kolyeyi çıkarıp gelen kişiye teslim ettim rüyamı yorumlar mısınız?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya başarıya, bebeğe ve paraya işarettir. Rüya tabirine göre başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına; uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına; geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına yorulmalıdır.

 3. rüyamda bir çanta dolusu sitrin ve pembe kuvars vardı çantayı ben açıyordum bunun anlamı nedir

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız programlara, sevgiye ve kararlara alamet eder. Rüya tabirine göre yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına; kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp sevdiği insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine; bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına tabir olunur.

 4. Merhabalar. Rüyamda gece vakti yerden kocaman bi pembe kuvars buldum ama kırılmıştı. Kırık parçasınıda alıp kaçtım. Arkamdan birisi beni takip etti ve elinde silah yokken parmaklarından silah yapıp beni vurdu ve ben sırt üstü düşüp öldüm. Ama kafamın icindenuyanikim hala sanki bitkisel hayata girmiştim. Bu rüyanın anlamı nedir acaba?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya hayata, aileye ve sabretmeye delalettir. Rüya alimlerine göre disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına; aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına; sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına işarettir.

 5. merhaba rüyamda benim kahvemin içinden pembe kuvars ve normal taşlar çıktı, diğer taşları çöpe attım pembe kuvarsları aldım 2 tane vardı. Anlamı nedir? teşekkğrler

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya nefese, şifaya ve insana delalet eder. Rüya tabirine göre sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına; varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına; insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine yorulmalıdır.

 6. Merhabalar gerçek hayatta hoşlandığım çocukla birlikte rüyamda pembe kuvars gördüm. Rüyamda, özellikle çok miktarda pembe kuvars seçiyordum, topluyordum. O çaprazımda otururken ben de bi kutudan kaseye istediğim doğal taşları seçiyordum. Kasem ağzına kadar pembe kuvars olduktan sonra onun da bi taş seçmesini söylüyordum ve eline bi taş veriyordum. Sanırım o da akikti, yeşil bi taştı. En sonunda onu da kasemin içine koyuyordu. Bu rüyanın anlamı nedir?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya iyiliğe, verimliliğe ve geçime işarettir. Rüya alimlerine göre çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına; yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine; hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine işarettir.

 7. Merhaba rüyamda pembe kuvars ı gömmek için yer arıyordum sonra buluyordum ama çok insan var gibisinden birşey söyliyip vazgeçiyordum anlamı nedir acaba

  • Selam ve Muhabbetle,
   Görülen rüya kolaylığa, maneviyata ve mevkiye alamet eder. Rüya tabirine göre ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine; maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine; atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.