Rüyada pembe kuvars taşı görmek

Rüyada pembe kuvars taşı görmek çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, içinin rahatlayacağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, zamansız gelecek olan bir haber ile iş ortaklığının bitirileceğine ve çeşitli sorunlarla boğuşmak zorunda kalınacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, düşmanlarını kaybetmeye rivayet etmektedir.

Rüyada pembe kuvars taşı gördüyseniz:

 • Siz farkında olmasanız da etrafınızda pek çok şey olup bitiyor.

Rüyada pembe kuvars taşı görmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada pembe kuvars görmek işlerin düzgün gideceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işarettir.

Rüyada kuvars taşı görmek yardıma ihtiyaç duyacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kuvars görmek hayatındaki kimselerin de rahat etmeleri için onları her daim koruyup kollayacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe taşlı yüzük görmek maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada pembe taşlı kolye takmak kişinin kazancının çoğalacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada pembe taşlı yüzük takmak kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada pembe taş toplamak iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

8 yorum “Rüyada pembe kuvars taşı görmek

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya ilerlemeye, haneye ve kolaylığa yorulur. Rüya tabirine göre işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine; hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına; borcu olan kişiler için kolayca borcunu ödeyebileceğine tabir olunur.

 1. rüyamda disardayken oturduğum masanın altında 2 tane 1’i büyük diger 2’si küçük 3 tane rose kuvars taşı gördüm bu ne anlama geliyor?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız eğlenceye, sevgiye ve olaylara rivayet eder. Rüya tabirine göre rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına; sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine; kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına yorulmalıdır.

 2. Merhaba rüyamda pembe kuvars taşı kolye sipariş etmiştim gelmişti bende onu taktım sonra boynumdan düştü tekrar taktım daha sonra kapı çaldı gelen kişi kolye size ait değil yanlış geldi sizinki gelir gelmez getirecez deyip bendeki kolyeyi çıkarıp gelen kişiye teslim ettim rüyamı yorumlar mısınız?

  • Selam ve Muhabbetle,
   Bu rüya başarıya, bebeğe ve paraya işarettir. Rüya tabirine göre başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına; uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına; geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına yorulmalıdır.

 3. rüyamda bir çanta dolusu sitrin ve pembe kuvars vardı çantayı ben açıyordum bunun anlamı nedir

  • Selam ve Muhabbetle,
   Rüyanız programlara, sevgiye ve kararlara alamet eder. Rüya tabirine göre yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına; kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp sevdiği insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine; bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına tabir olunur.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.