Rüyada parmakta yüzük çıkarmak

Rüyada parmakta yüzük çıkarmak bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, bir sebeple iş yapılan kişi ile aranın açılacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına ve çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada parmakta yüzük çıkarmak gördüyseniz:

  • İnsanlarla iş birlikleri ya da ortaklıklar kurabilir, başarılı ekip çalışmaları yapabilirsiniz.

Rüyada parmağından yüzük çıkarmak tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına delalet eder.

Rüyada parmaktaki yüzüğü çıkarmak uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın yüzüğü parmaktan çıkarmak ön planda kalmayı sağlayacağına, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada parmağındaki yüzüğü çıkarmak çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmakta yüzük çıkarmak mallarının ve parasının çoğalacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada parmaktan yüzük çıkarmak aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüğü parmağından çıkarmak kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, karşısına yeni imkanlar çıkacağına rivayet eder.

Rüyada yüzüğü parmaktan çıkarmak çok kötü durumlara düşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments