Rüyada parmakta kıl görmek

Rüyada parmakta kıl görmek kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine işarettir.

Rüyada parmakta kıl gördüyseniz:

  • Kendinize daha dönük olacaksınız.

Rüyada kıllı parmak planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, maddi olarak zayıflayacağına işaret etmektedir.

Rüyada parmak kılı görmek iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada parmağında kıl görmek hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada ayak parmaklarını kıllı görmek çaresizleşeceğine, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada parmakta kıl görmek yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına alamet eder.

Rüyada parmaklarda kıl görmek yalan söylemeye, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada el parmaklarında kıl görmek üzüntü duyduğu birçok konuda istemeden de olsa zor zamanlar yaşanmasına sebep olacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kıllı parmak görmek gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, kişinin rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

2 yorum “Rüyada parmakta kıl görmek

  1. Kayınvalidem’le bizim evde oturuyorduk sağ başparmağın’da bintane uzun kıl gördüm hayır olsun Anne dedim çok kalın boru gibi.

    • Selam ve Muhabbetle,
      Rüyanız hayata, kazanca ve başarıya delalettir. Rüya tabirine göre hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına; mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına; stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.