Rüyada paraşütle inmek

Rüyada paraşütle inmek kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına, pek çok kişiyi idare edeceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada paraşütle inmek gördüyseniz:

  • İlerlemek istediğiniz konuları veya yapmak istediklerinizi netleştirmeniz durumunda maddi anlamda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz.

Rüyada paraşütle inmek sağlıklı, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, kimseye bu konuda herhangi bir bilgi vermeyeceğine inanılır.

Rüyada birinin paraşütle uçtuğunu görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak maddi bir problemden ötürü elinde bulunan malın bir kısmını satmak zorunda kalacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine işarettir.

Rüyada paraşütle uçmak arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına ve ailesinin de tüm sıkıntılarda kişiye yardım edeceğine, eğer müdahale edilmezse ya da kendisine engel olunmazsa çok daha kötü şeyler yaşayıp büyük acılar içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, işlerinin bir anda bozulacağına işarettir.

Rüyada yamaç paraşütle uçmak uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, ekmeğin kesileceğine işaret etmektedir.

Rüyada paraşütle atlayan görmek kişinin şifaya kavuşacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine rivayet eder.

Rüyada paraşütle düşmek ekmeğinin bereketleneceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine delalet eder.

Rüyada yamaç paraşütüne binmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments