Rüyada paraşütle düşmek

Rüyada paraşütle düşmek imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada paraşütle düşmek gördüyseniz:

  • Rastgele veriler ortaya atılabilir ya da çıkabilir.

Rüyada paraşütle düşmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına alamet eder.

Rüyada paraşütle yükselmek rakiplerin kurduğu bir tuzak yüzünden maddi zararlara uğranacağına, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yamaç paraşütüne binmek ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine delalettir.

Rüyada uçaktan paraşütle atlamak işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine, ticarette şansının yaver gideceğine işarettir.

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek iş güç sahibi olacağına, gelecek olumsuz bir habere veya işlerin ters gitmesine, borçların artacağına alamet etmektedir.

Rüyada paraşütle atlayanları görmek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına alamet eder.

Rüyada paraşütle uçmak eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine alamet eder.

Rüyada paraşütle denize atlamak belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.