Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, masa başı bir işe gireceğine, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına alamet eder.

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu gördüyseniz:

  • Bazı girişimlerinizin ya da eğilimlerinizin başarılabileceğine dair işaretleri görmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada paraşütle denizin üstünde uçtuğunu görmek derdin ve sıkıntının biteceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada uçan paraşüt görmek uzun zamandan beri ödenmesi gereken bir borcun yakında ödeneceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin paraşütle uçtuğunu görmek her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada paraşütle denize atlamak ön plana çıkacağına, bolluk ve bereket geçireceğine alamet eder.

Rüyada paraşütle atlayanları görmek çok başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada yüksekten paraşütle atlamak çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine işarettir.

Rüyada paraşütle atlayan görmek takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz paraşüt görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine rivayet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments