Rüyada otobüse tutunmak

Rüyada otobüse tutunmak sıkıntılarının kısa süreceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, bir sebeple rüyalarının da günden güne daha karanlık ve kasvetli bir hal alacağına, zor, kötü ve hasta günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada otobüse tutunmak gördüyseniz:

  • Ani hareketlerde veya tepkilerde bulunmak zorunda değilsiniz.

Rüyada otobüse tutunmak yeni işlere atılacağına, mesleğinde geri plana düşeceğine delalet eder.

Rüyada düşerken ağaca tutunmak geçim sıkıntısı içine düşeceğine, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağaç köküne tutunmak göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine işarettir.

Rüyada kayaya tutunmak sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine yorulmaktadır.

Rüyada aya tutunmak hasretliğin biteceğine, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına alamet eder.

Rüyada yüksek bir yerden düşerken tutunmak sorunlarını halletmeyi başaracağına, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine işaret eder.

Rüyada duvara tutunmak bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada düşmemek için tutunmak hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, alışveriş yapacağına alamet etmektedir.

One thought on “Rüyada otobüse tutunmak

  1. Rüyamda otobüsün arkasından tutunarak gidiyordum annemler dedem ablam teyzem herkez otobüsün içinde yolculuk ediyor ben otobüsün arkasından tutunarak gidiyordum bir süre sonra mola verdi annemler çok kirli olduğumu görünce git bir duş al bilet al gel dedi ondan sonrasını hatırlamıyorum uyanmışım zaten

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.