Rüyada öpüşmek öpmek

Rüyada öpüşmek öpmek kendisini paralayarak çalıştığı bir işte ortak olduğu kişiden büyük bir darbe yiyeceğine, elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada öpüşmek öpmek gördüyseniz:

  • O nedenle sevdiğiniz kişileri aramanızda fayda var.

Rüyada bebek ayağı öpmek hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık birinin elini öpmek ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına işarettir.

Rüyada sevgiliyi alnından öpmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, büyük ve güzel işler yapacağına işarettir.

Rüyada ölmüş olan babayı öpmek yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, çektiği sıkıntıların sona ermesi için oturup eşiyle konuşması ve bazı kararlar alması gerektiğine aksi takdirde bu sorunların devam edeceğine işarettir.

Rüyada mürşidin elini öpmek her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada erkek bebeğini öpmek endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş dedemin elini öpmek aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına işarettir.

Rüyada ölmüş babanın elini öpmek geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, engel tanımayan biri olacağına alamet eder.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.