Rüyada opal taşı görmek

Rüyada opal taşı görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, hüsrana uğratacağına, uzun bir zaman boyunca borç içinde olacağına, geri planda kalacağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada opal taşı gördüyseniz:

  • Bazı konularda istikrarı sağlamak veya dengeyi korumak için ne gerekiyorsa yapmanızda fayda var.

Rüyada opal taşı görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, umutsuzluğa düşeceğine ve mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denizin içinde beyaz taş görmek kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzüğün taşını düşürmek çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine işarettir.

Rüyada yeşil taş görmek kazançlı çalışmalar yapılacağına, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş tek taş yüzük görmek kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine işarettir.

Rüyada taşlı gerdanlık görmek elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada taş yağmuru görmek adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada pembe taşlı yüzük görmek geçim zorluğundan kurtulacağına, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine yorulmaktadır.

Hayırlı Paylaş, Hayırlı Çıksın

Rüyaların Pîr'i Sizin İçin Yorumluyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
elif naz

rüyada sahte opal tası görmek ve sahte olduğuna çok üzülmek neye yorulur